Bebek Örgü Modelleri – En Yeni, Şık Bebek Örgü Örnekleri

Bebek Örgü Modelleri

Bebek Örgü Modelleri sayesinde kış aylarında bebeklerinizin yumuşacık ve sıcacık giyinmesini sağlayabilirsiniz. Bebeklerinizin sıcak bir şekilde giyinmesi kadar şık görünümü de oldukça önemlidir. Ayrıca örgü, tıpkı tığ oyası ya da iğne oyası gibi oldukça zevkli bir hobi türüdür. Bu nedenle, birbirinden tatlı ve güzel bebek örgü modellerini sizin için derledik.

En iyi bebek örgü modelleri hangileri? nasıl yapılır, hangi modeller 2022 yılına damga vuruyor gibi birçok sorunun cevabını öğrenebilmek için yazımızı inceleyebilirsiniz. Çünkü bu yazımızda sizler için bebek örgü modelleri en yeniler, cinsiyete göre bebek örgü modelleri, renklere ve motiflere göre örgü modellerini inceledik. Eğer bebeğiniz için örgü yapmak istiyorsanız yazımızı okumadan örgü modeline başlamamanız tavsiye edilir.

Bebek Örgü Modelleri
Bebek Örgü Modelleri

Bebek Örgü Modelleri

Her kıyafetin hazırı olsa da bebeklerimiz için el işi ürünler yapmak her zaman daha değerlidir. Sizler de bebeğiniz için veya hediye olarak bebek örgü işleri yapmak istiyorsanız her cinsiyete ve yaş grubuna uygun örgü modellerini inceleyebilirsiniz. Çiçekli, bonbonlu, hayvan figürlü ve klasik örgülü modeller bebekler için en çok tercih edilen örgü modelleri arasında yer almaktadır. İşte en yeni bebek örgü modelleri…

Bon Bon Şekerli Bebek Örgü Hırka Modeli

Bon bon şekerli bebek örgü hırka modeli hem kız çocukları hem de erkek çocukları için oldukça uygundur. İstediğiniz her renk ip ile bon bon şekerli örgü hırka modelini işleyebilirsiniz. Bon bon şekerli örgü hırka modeline başlamadan önce bebeğin kaç aylık olduğunu göz önünde bulundurmak oldukça önemlidir. Bebeğin kaç aylık olduğu hırka modeline başlarken kaç ilmek atacağınız için dikkat etmeniz gereken önemli bir noktadır. Bon bon motiflerini ve sayılarını isteğinize göre arttırabilirsiniz.

Bebek Örgü Battaniye
Bebek Örgü Battaniye

2022 Bebekler İçin Örgü Örnekleri

2022 yılına damga vuran bebek örgü modelleri arasında pek çok seçenek bulunmaktadır. Bunlar içinde çiçekli, hayvan figürlü, düz desen, boncuklu gibi pek çok model 2022 yılına damga vurmaktadır. Hayvan figürlü bebek örgü modelleri hem kız çocukları hem de erkek çocukları için kullanılabilir. Kış aylarında bebeklerinizi sıcacık tutacak bebek örgü modellerini yazımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Bebek örgü modellerinde 2022 yılına en çok yeşil renk ip damgasını vurmaktadır. Özellikle yeşil rengi, krem veya açık gri gibi renklerle kombinleyerek harika örgü modelleri yapabilirsiniz. Yeşil renk hem kız çocukları için hem de erkek çocuklar için oldukça uyumludur. Bebekler için en çok tercih edilen örgü modellerinde bu yıl içerisinde sarı renkte oldukça tercih edilmektedir. Cinsiyeti belli olmadan bebekleriniz için örgü modeline başlamak istiyorsanız sarı veya yeşil renklerini tercih edebilirsiniz.

Kız çocukları için örgü modeli arıyorsanız elbise modellerini de inceleyebilirsiniz. Çünkü bu yıl içerisinde kız bebek örgü modellerinde örgü elbiseler oldukça dikkat çekiyor. Elbise örgü modellerini bebeklerinize külotlu çorap ile güvenli bir şekilde giydirebilirsiniz. Hem kış aylarında hem de bahar aylarında güvenle kullanabileceğiniz bir örgü modelidir. Elbise örgü modelleri çan etekli, fırfırlı, boncuklu ve çiçekli olarak oldukça farklılık gösteriyor.

Yelek Bebek Örgü Örneği

Bebekler için örgü modelleri arasında hırkanın yanı sıra yeleklerde oldukça tercih edilmektedir. Kısa kollu veya sıfır kol yelek modelleri hem kız hem de erkek çocuklar için en çok tercih edilen bebek örgü modelleri arasında gelmektedir. Kız bebekler için yelek örgü modelinin altını fırfırlı olarak yapabilirsiniz. Böylelikle hem yelek olarak hem de elbise olarak iki farklı şekilde giyebilirler.

Erkek bebekler için de örgü modellerinde yelek sıklıkla tercih edilmektedir. Erkekler için genel olarak düz motifli yelek modelleri tercih edilir. Bunun yanı sıra örgü desenli yelek modelleri de erkek bebekler için tercih edilenler arasında gelmektedir.

Erkek Bebek Örgü Modeli
Erkek Bebek Örgü Modeli

Kız Bebekler İçin En İyi Örgü Örnekleri

Kız bebekler için birden fazla örgü modeli bulunmaktadır. Bunlar arasında; elbise, hırka, yelek, bandana, bere, patik gibi oldukça farklı örgüler bulunmaktadır. Kız bebeğinizin kaç aylık olduğuna göre örgü modellerine başlamanız tavsiye edilir. Özellikle bere ve patik modelleri için bebeğinizin yaşını göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir.

Son yıllarda örgüden elbise modelleri kız çocukları için oldukça tercih ediliyor. Birçok bebek giyim markasının da yeni koleksiyonlarında örgü elbise modellerine rastlayabilirsiniz. Fakat bebeğinize kendi ellerinizle yumuşacık iplerden elbise modelleri işleyebilirsiniz. Düz, fırfırlı, ponponlu, çiçekli gibi pek çok farklı motiflerde bebeğinize çıtı pıtı elbiseler örebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?