Boğa ve Akrep Aşk Uyumu; Boğa ve Akrep Anlaşır mı?

Boğa ve Akrep Aşk Uyumu

Boğa ve Akrep aşk uyumu nasıldır? Boğa ve Akrep birbiriyle anlaşabilir mi? Genel olarak söylemek gerekirse bu iki burç birbiriyle anlaşabilir ancak zıt kutuplar olduklarını söylemek de yanlış olmaz. Boğa, aşk gezegeni Venüs tarafından yönetilir ve bir toprak burcudur. Güvenilir, güçlü, istikrarlı, sakin, dengeli ve lükse düşkündürler. Akrep ise Mars tarafından yönetilir ve su burcudur. Kararlı ve istikrarlı olmasının yanı sıra iç güdüleriyle hareket ederler.

Boğa ve Akrep Aşk Uyumu

Zıt kutuplar birbirini çeker deyimi tam da bu iki burç içindir. Boğanın nezaketine karşın Akrep oldukça açıksözlü ve iddialıdır. Zıt yönleri kadar ortak yönlerinin de çok olması aralarındaki uyumun güçlü olmasını sağlar. Birçok konuda anlaşabilirler ve birbirlerinin önceliklerine değer verirler.

Boğa ve Akrep arasında çoğunlukla ilk görüşte aşk yaşanır. İlişkide güven duygusu arayan Akrep için sadık bir Boğa son derece idealdir. Birbirlerine aşık olduklarında adeta birbirlerine bağımlı hale gelirler. Uzun vadeli bağlılık ve çekim kuvveti sağlıklı ve başarılı bir evlilik hayatlarının olmasını sağlar. Ancak ilişkilerine zarar vermek istemiyorlarsa inatçılıklarını biraz törpülemeleri gerekir.

Boğa fazlasıyla inatçıdır. Akrep ise çok zor güvenir ve karşısındaki kişi hakkında paranoyaklık derecesinde en kötüsünü düşünme eğilimindedir. İlişkilerine zarar vermemek adına birbirlerini suçlamadan dinleyebilmelidir.

Akrepin duygusal ve sezgiselliğine karşılık Boğalar bir dünya burcu olarak mantıkla yönetilir. Ancak mantıklı Boğa, Akrep’i kendi içsel düşüncelerine fazla odaklanmaktan alıkoyabilir.  Boğa, Akrep’i dengede tutar; Akrep ise Boğa’nın duygularıyla bağlantı kurmasına yardımcı olur. Birbirlerine bir kez bağlandıkları zaman ayrılmaları hiç de kolay değildir Uzun soluklu bir ilişki, mutlu bir evliliğin yanı sıra harika ebeveynlerdir. Sevgi dolu, istikrarlı ve destekleyici bir yuva…

Boğa Kadını-Akrep Erkeği Aşk Uyumu

Boğa kadını ve Akrep erkeği duygusal açıdan birbiriyle uyumludur. Birbirlerine açılmaları zaman alabilir ancak dürüstlük, sadakat ve açık iletişim ile aralarında güçlü bir güven ve sevgi bağı oluşur.

Tatlı huylu ve güvenilir Boğa kadını ile duygusal ve samimi Akrep erkeği arasında derin ve duygusal bir bağ oluşur. Akrep erkeği bu ilişkiye tutku katarken Boğa kadını duygusal bir istikrar sağlar. Birbirlerinin ne hissettiğini her zaman anlarlar. İkisi de her koşulda sevdiğinin yanında olmak ister. Zor durumda yardım etmek için elinden ne gelirse yapar ve aynı şeyi diğerinden de bekler.

Ancak her ikisinin de sahiplenici yönü ilişkilerini yıpratabilir.

Boğa kadını-Akrep erkeği ilişkisinin evlilikle taçlandırılması muhtemeldir. Sıcacık ve mutlu bir yuvaları olacaktır. Çocuklarına son derece şefkatli, sorumlu ve koruyucu olacaklar.

Aralarındaki yüksek çekim zaman zaman kıskançlık krizleri ve tartışmalarla bozulabilir. Bu nedenle birbirlerine karşı daha sabırlı ve esnek olmaları gerekecektir. Boğa kadını, kendisine ne yapması gerektiğinin söylenmesinden hiç hoşlanmaz. Akrep erkeğinin bu davranıştan kaçınması gerekir.

Boğa Erkeği-Akrep Kadını Aşk Uyumu

Aralarındaki engellere rağmen ne olursa olsun ilişkilerini yürütmeye kararlıdırlar. Boğa erkeği mantık adamıdır ve ayakları yere basar. Akrep kadını ise gizemlidir ve sevgilisiyle derin bir bağ kurmak ister. Boğa erkeği ve Akrep kadının ilişkisi en güçlü ilişkilerden biri olarak karşımıza çıkar. Akrep kadını, ruh eşini bulduğunu düşünebilir.

Boğa erkeği, bu gizemli ve karmaşık kadını her geçen gün daha fazla keşfetmek ister. Akrep kadını sevdiğine her zaman destek verir. Boğa erkeğinin cesaretine ve hırsına hayrandır. Bu yüzden onun, hedeflerine ulaşması için elinden geleni yapar ve ona destek olur.

Akrep kadını sadıktır ancak kontrolün her zaman kendi elinde olmasını ister. Boğa erkeğinin bunun bilincinde olması gerekir. Boğa erkeği Akrep kadınını her zaman güldürmeyi başarır. Akrep kadını ise onu büyük bir tutku ve romantizmle sevecektir. Birbirlerine olan bağlılıkları ömür boyu sürecek ve duyguları canlı kalacaktır.

Venüs tarafından yönetilen Boğa erkeği sevgi dolu ve şefkatlidir. Ancak duygularından çok işiyle meşgul olma eğilimindedir. Bu nedenle aşkıyla işi arasında bir denge sağlaması gerekecektir.

Boğa ve Akrep bir tartışma sırasında hislerini ifade etmekten kaçınırlar. Kavgaları çok hararetli olabilir. Birbirlerini dinlemeli ve anlamaya çalışmalıdırlar. Aslında birbirlerine sandıklarından daha fazla ihtiyaç duyarlar.

Hem Boğa erkeği hem Akrep kadını evliliğin değerine çok inanırlar ve evliliklerine  sadıktırlar. İlişkilerini mutlu bir evlilikle taçlandırmaları çok zaman almayacaktır. Aralarındaki güçlü aşk, zamanın tüm zorluklarına direnir ve mutlu, uzun bir evlilikleri olur.

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?