Boğa ve Başak Aşk Uyumu; Boğa ve Başak Burcu Anlaşır mı?

Boğa ve Başak aşk uyumu nasıldır? Boğa ve Başak burcu aşkta anlaşabilir mi? Hem Boğa hem Başak toprak grubuna mensuptur. Ayrıca Boğa burcunun yönetici gezegeni Venüs, Başak burcunun yönetici gezegeni Merkür’dür. Bu da Boğa ve Başak arasında mükemmel bir uyumu beraberinde getirir.

Boğa ve Başak Aşk Uyumu

Boğalar istikrarlı, ayakları yere basan ve sorumluluk sahibi kişilerdir. Sorun çözme konusunda pratik bir zekaya sahiptirler ve aynı zamanda inatçıdırlar. Başaklar ise analitik ve pratik zekaya sahip ve eleştirel düşünen kişilerdir. Aynı zamanda çekingen ve içe dönük bir yapıları vardır.

Hem Başak hem Boğa, ilişkide güven ve istikrara son derece önem verirler. Sevdikleri kişinin mutlu olması için ellerinden geleni yapmaktan çekinmezler.

Aralarındaki bağlılık çok sağlamdır ve şefkat dolu bir ilişkileri olur. En zor zamanlarda bile birbirlerinin yanındadırlar. Sakin ve huzurlu bir ilişkileri olur.

Her ikisi de değişime karşı mesafelidir ve bu da ilişkilerinde monotonluğa sebep olabilir. Yine de ekonomik istikrar, sevgi dolu bir yuva ve rahat bir ev gibi ortak hedefleri olduğu için sağlam temeller üzerine kurulu mutlu bir evlilikleri olur.

Boğa ve Başak için birbirlerinin ruh eşi dersek pek de abartmış olmayız. Çünkü pek çok ortak değer ve hedefi paylaşırlar. Dolayısıyla birbirlerini iyi anlarlar. Aralarında sağlam bir bağ kurarlar ve bu bağ kolay kolay kopmaz. Birbirlerinin istek ve ihtiyaçlarını anlama ve karşılama konusunda son derece başarılıdırlar.

Boğa Erkeği ve Başak Kadını Uyumu

Uzun vadeli bir ilişki için son derece uyumlu, aşk ve romantizm dolu bir çift. Başak kadını çok konuşmayı sever. Boğa erkeği ise daha sessizdir. Zeki ve çekici Başak kadını Boğa erkeğini kısa sürede etkileyebilir. Güçlü ve ayakları yere basan Boğa erkeği Başak kadınına hak ettiği değeri verecektir, Başak kadınını mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Sadakat ve bağlılığın hakim olduğu bu ilişkide bazen işler ters gidebilir. Başak kadını Boğa erkeğinin her zaman elinden yapmasını isteyecektir. Boğa erkeğinin kendisi kadar düzenli ve titiz olmaması da Başak kadınını çıldırtabilir. Yine de aralarında çok büyük kavgalar yaşanmayacaktır. Tartışırlar ama birbirilerine bağırmazlar.

Boğa erkeği Başak kadınının duyarlılığından ve şefkatinden çok etkilenir. Başak kadını ise Boğa erkeğinin güvenilirliğine ve nezaketine hayrandır.

Evlilik hayatları stressiz ve mutludur. Çocuklarını büyütme konusunda son derece sorumlu birer ebeveyn olurlar. Karşılıklı anlayış, sevgi, güven ve sadakate dayalı harika bir evlilik hayatı… Üstelik bu duygular aradan yıllar geçtikçe daha da kuvvetlenecek.

Boğa erkeği ve Başak kadının ortak değerleri vardır. Bunlar bağlılık, alçakgönüllülük, saygı, akılcılık ve hırs…

Boğa Kadını ve Başak Erkeği Uyumu

Hayata yaklaşımları hemen hemen aynı olduğu için uyumlu ilişki yaşama ihtimalleri oldukça yüksektir. Ancak Boğa kadınının inatçılığı ve Başak erkeğinin eleştirel tavrı aralarında bir takım sorunlara sebep olabilir.

Başak erkeği bir ilişkide her şeyden çok güvene önem verir. Bunu da uzun vadeli bir ilişki isteyen Boğa kadınında bulacaktır. Nitekim Boğa kadını en güvenilir kadınlardandır.

Başak erkeği ve Boğa kadını birbirlerini koşulsuzca sever. Bu nedenle bu ilişki çok büyük ihtimalle evlilikle taçlandırılacaktır. Zaman geçtikçe birbirlerine olan sevgileri daha da güçlenecektir. Birlikte olmaktan o kadar keyif alırlar ki etraflarında başka hiç kimseye ihtiyaç duymazlar.

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?