Boğa ve Terazi Aşk Uyumu; Boğa ve Terazi Burcu Anlaşır mı?

Boğa ve Terazi aşk uyumu nasıldır? Boğa ve Terazi birbiriyle anlaşır mı? Boğa, Venüs tarafından yönetilen toprak burcudur. Güvenilir, kararlı ve sabırlıdırlar. Terazi burcu da Venüs tarafından yönetilir ve hava burcudur. Denge ve uyumun timsalidir.

Boğa ve Terazi Aşk Uyumu

Uyum ve ortaklık her iki burç için de önemli olduğundan Terazi ve Boğa arasında uyumlu bir ilişki olasıdır. Güzellik ve sanat gibi konularda aynı anlayışa sahiptirler. Bu da birbirlerinin tercihlerine ve zevklerine hayranlık duymalarının bir sebebidir.

Boğa burcu, Terazi burcuna sağlam bir duygusal temel sağlar. Ancak her ikisinin de inatçı olması, Terazi burcunun kararsızlığı gibi durumlar aralarında tartışmalara yol açabilir. Boğanın kendi içine kapanıklığı ile Terazinin aşırı sosyalliği de zaman zaman çatışabilir.

Onların ortak ilgi alanlarında sahip olması aralarında güçlü bir bağ kurmalarını ve birlikte keyifli vakit geçirmelerini sağlar. Birbirlerini tamamlarlar ve zaman içinde, her geçen gün birbirilerini daha iyi anladıklarını fark ederler.

Terazi, Boğanın öfke nöbetleriyle başa çıkmayı iyi bilir ve ilişkide dengeyi sağlayan taraf genellikle Terazidir.

Boğa Kadını-Terazi Erkeği Uyumu

Ayakları yere sağlam basan Boğa kadını ile maceraperest Terazi erkeğini, aralarındaki farklılıklara rağmen bir arada tutabilecek pek çok ortak yönü de vardır. Birbirlerinin romantik ihtiyaçlarının farkına vararak güçlü bir ilişki kurabilirler. İkisi de hassas  ve sevecendir. Boğanın inatçılığı Terazinin rahatlığı, aralarındaki iletişimi zorlaştırsa da ortak bir noktada buluşmaları çok da zor değildir.

Boğa kadını Terazi erkeğinin zekasına hayrandır. Terazi erkeği ise Boğa kadınının güvenilirliğine hayrandır.  Birbirlerine karşı güçlü duygular beslerler ve zamanlarının büyük bölümünü beraber geçirmekten keyif alırlar.

Terazi erkeği, etrafındakilerin dikkatini çekmekten hoşlanır. Nitekim birçok kadının ilgisini çekmekte zorlanmaz ancak bu durum kıskanç Boğa kadınının hiç de hoşuna gitmeyecektir.

Boğa kadını rutini sever. Terazi erkeği ise sıradanlıktan hoşlanmaz. Uzun vadeli bir mutluluk için bu konuda ortak bir noktada buluşmaları gerekecektir.

Boğa Erkeği-Terazi Kadını Uyumu

Boğa erkeği Terazi kadınına, dünyadaki en önemli kişi olduğunu hissettirir ve tüm hayallerini gerçekleştirmek ister. Terazi kadını da Boğa erkeğine kimsenin vermeyeceği kadar değer vermeyi bilir.

Genellikle aynı fikirleri paylaşırlar.  İkisi de sevgi dolu ve sadıktır. Bu da mutlu bir evlilik için gereken en önemli noktalardandır.

Terazi kadını bazen arkadaşlarıyla çok fazla zaman geçirir ve Boğa erkeği bundan rahatsız olabilir. Buna rağmen herhangi bir güvensizlik yaşamaz.

Terazi kadını, Boğa erkeğinde saklı olan romantizmi ortaya çıkaracaktır.

Sonuç olarak Boğa ve Terazi, hava ve toprak grubundan, farklı kişilik özelliklerine sahip iki burçtur ancak her iki burcun da yönetici gezegeninin Venüs olması, onların ortak ilgi alanlarına ve aşkta pek çok ortak anlayışa sahip olmalarını sağlar. Birbirlerine karşı daha sabırlı olurlarsa ve ilişkide birbirlerine alan bırakırlarsa uzun ve mutlu bir ilişki yaşamaları zor değildir.

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?