Boğa ve Oğlak Aşk Uyumu; Boğa Burcu ile Oğlak Burcu Anlaşır mı?

Boğa ve Oğlak aşk uyumu nasıldır? Boğa ve Oğlak anlaşabilir mi? Bu içeriğimizde Boğa ve Oğlak burçlarının özelliklerine kısaca değinerek aralarındaki uyumu inceliyoruz.

Hem Boğa hem Oğlak burcu toprak grubundandır. Bu nedenle her ikisi de rahat ve istikrarlı bir hayat yaşamayı tercih ederler. Aralarında pek çok benzerlik vardır. Peki bu benzerlik aralarındaki bağı güçlendirir mi yoksa aralarındaki heyecanın bitmesine mi yol açar?

Boğa ve Oğlak Aşk Uyumu

Bu ilişkide sağlam bir güven bağı vardır. Boğa’nın hayata karşı pratik yaklaşımı aralarındaki uyumluluğa yardımcı olur.

Oğlak azimlidir ve her şey için önceden plan yapmaya meyillidir. Sabit ve inatçı olan Boğa’yı ise yerinden hareket ettirmek çok kolay değildir. Oğlak her zaman geleceğe odaklıyken Boğa ise bugüne kök salmıştır. Bu nedenle bu tür konularda orta yolu bulmaları gerekir.

Farklı doğalara sahip olsalar da birbirlerini çok eskiden beri tanıyormuş gibidirler. Birbirlerini motive etmeyi çok iyi bilirler ve birbirlerinin yol gösterici meleği olurlar. Aralarında yoğun bir bağ kurarlar.

Farklı doğalara sahip olmaları hiç ortak noktaları olmadığı anlamına gelmez. Her ikisi de pratik, iradeli, azimli ve kararlıdır. Hayattaki hedefleri de çoğu zaman ortaktır. Onların ilişkisi bir gökdelenin kat kat inşa edilmesi gibidir. Çünkü ilişkileri her geçen gün yukarıya doğru ilerler.

Boğa, Oğlak burcunun ağırbaşlılığına hayrandır. Oğlak ise Boğa’nın şakacalığına… Hayatlarını planlamaktan hoşlanan bu ikili mükemmeliyetçidir ve huzur dolu sakin bir yaşamı tercih ederler. Dolayısıyla mutlu bir evlilikleri olur.

Boğa burcunun inatçılığı ile Oğlak burcunun narsistliği aralarında zaman zaman çatışma yaşanmasına sebep olabilir.

Boğa Kadını-Oğlak Erkeği Aşk Uyumu

Birlikte çok eğlenirler ve birbirlerinin istek ve ihtiyaçlarına karşı çok dikkatli davranırlar.

İkisi de hırslıdır ve kariyer yapmayı ve çok para kazanmayı hedeflerler.

Evliliğe inandıkları için harika giden ilişkilerini kısa sürede evlilikle taçlandırmayı isterler. Ayakları yere basan bu çift için aile çok önemlidir. Aile söz konusu olduğunda özverilidirler. Ömür boyu mutlu bir evlilikleri olur.

Boğa kadını ve Oğlak erkeği ilişkisinde istikrar ve güven vardır. Çocuklarını da mutlu, terbiyeli ve başarıya odaklı bireyler olarak yetiştirirler.

Her ikisinin de inatçı olması, bu ilişkide yaşanması muhtemel sorunların en önemli sebebidir.

Boğa Erkeği- Oğlak Kadını Aşk Uyumu

Boğa erkeği ve Oğlak kadını arasındaki ilişki uzun sürecektir. İlk tanıştıkları andan itibaren aralarındaki çekim gücünü anlarlar. Romantik bir çifttir ve Boğa erkeği muhtemelen her gün eve çiçek ve çikolatayla gelecektir. Ancak bu romantizmi kelimelere dökmekte pek de başarılı oldukları söylenemez.

Boğa erkeği hiçbir şeyin ilişkilerini bozmasına izin vermeyecektir. İstikrar ve güven dolu bir ilişkileri olacaktır.

Muhafazakar Boğa erkeği, zarif ve terbiyeli Oğlak kadınına hayrandır. Boğa erkeği bir ilişkide hayalini kurduğu her şeyi Oğlak kadınında bulacaktır.

Birlikte olduklarında hiçbir şey onları korkutamaz. Birlikteyken kendilerini güvende ve huzurlu hissederler. Hayranlık ve karşılıklı sevgi, onların ilişkilerini tanımlayan kelimelerdir.

Boğa erkeği ve Oğlak kadını ilişkisinin olumsuz yanı iletişim eksikliğidir. Ancak aralarındaki büyük aşka engel değildir.

Oğlak kadını çok sadıktır. Bu ilişkide Boğa erkeğine bir çok kez şans verir.

Sonuç olarak Boğa ve Oğlak burcu, en iyi anlaşan burçlardandır. Hem ilişkileri hem de evliliklerinde çok mutlu olurlar. Samimi ve fedakar olmaları ilişkinin temelinin sağlam olmasını sağlar.

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?