Boğa ve Aslan Aşk Uyumu; Boğa ve Aslan Burcu Anlaşır mı?

Boğa ve Aslan aşk uyumu nasıldır? Boğa ve Aslan burcu ilişkisi nasıl olur? Boğa burcu aşk gezegeni Venüs tarafından yönetilirken, Aslan ise Güneş tarafından yönetilir. Buna göre Boğalar ayakları yere basan, dik başlı kişilerdir. Aslanlar ise cesurdur. Temelde farklı kişiliklere sahiptirler ancak aşk hayatında uyumsuz bir çift değildirler.

Boğa ve Aslan Aşk Uyumu

Boğa ve Aslan burcu, aşkta çok uyumlu olabilirler. Her iki taraf da ilişkilerinde istikrar arar, her ikisi için de güven ve sadakat çok önemlidir. Birlikte zaman geçirdikçe birbirlerine olan sevgileri daha da güçlenir. Boğa, Aslanın koruyucu doğasından etkilenirken Aslan da Boğa’nın sevgi dolu romantik yönünden etkilenir.

İlişkide genelde uyumlu olan bu çiftin evlilik hayatında mutlu olması, birbirlerine nasıl davrandıklarına bağlıdır. Çünkü her ikisi de benmerkezcidir ve inatçıdır. Evliliklerinde mutlu olmak için öncelikle bu yönlerini kontrol altına almaları gerekir. Karşılıklı anlayış ve empati ile bu sorunun üstesinden gelebilirler.

Boğa, Aslanın tutkulu ve enerjik yapısına hayrandır. Aralarında harika bir duygusal bağ kurarlar. Çünkü benzer kişilik özellikleri nedeniyle birbirlerinin ihtiyaçlarını anlarlar.  Karşılıklı şefkat ile birbirlerinin ruhunu beslerler. En sevdikleri şey ise birbirlerine sürekli hediyeler almaktır. Sevgilerini bu şekilde ifade etmekten hoşlanırlar.

Dürüstlük ve güven her ikisi için de son derece önemli olduğu için ilişkileri sağlam bir temel üzerine kuruludur.

Boğa Kadını-Aslan Erkeği Uyumu

Peki bir Boğa kadını ve Aslan erkeğinin ilişkisi nasıldır? Bu ikisi bir araya geldiğinde aralarında inanılmaz bir çekim kuvveti hissetmeleri muhtemeldir. Ortak yönleri ve ortak değerleri çoktur. Bu da onların her türlü zorluğun üstesinden gelmelerine olanak tanır. İkisi de çok inatçı olsa da birbirlerine olan bağlılıkları bu sorunun da üstesinden gelmelerini sağlar.

Aslan erkeği hediyeler alarak ve iltifatlar ederek Boğa kadını mutlu etmeyi bilir. Bu yüzden Aslan erkeğinin yanında asla sevgiye aç hissetmez. Aynı şekilde Boğa kadınının sevgi dolu ruhu, tutkulu Aslan erkeği için duygusal doyum sağlar. Birlikte vakit geçirmekten son derece keyif alırlar. İlişkileri için fedakarlık yapmayı bildikleri sürece sevgi, saygı ve sadakat temeli üzerine kurulu bir ilişki içinde ömür boyu mutlu olurlar.

Boğa Erkeği-Aslan Kadını Uyumu

Romantik Boğa erkeği, Aslan kadınını etkiler. Aslan kadınının ise neşesi ve pozitifliği, Boğa erkeğini etkiler.

Boğa erkeği, Aslan kadınının harika hissetmesi için elinden geleni yapar. Aralarında tutkulu bir ilişki kaçınılmazdır. Ancak Aslan kadını lükse düşkündür. Bu durum tasarruf etmek ve geleceğe yatırım yapmak isteyen Boğa erkeğini rahatsız edecektir. Ayrıca Boğa erkeğinin inadı ile Aslan kadının lider ruhu da aralarında sürekli bir çatışma konusu olacaktır.

Özetle her ne kadar Boğa ve Aslan arasında güçlü bir aşk uyumu olsa da Aslan kadını ve Boğa erkeği ilişkisi söz konusu olduğunda işler biraz zorlaşabilir. Mutlu olmak için ilişkilerinde fedakarlık yapmaları gerekecektir.

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?