Boğa ve Boğa Aşk Uyumu; Boğa Kadını ve Boğa Erkeği Anlaşır mı?

Boğa ve Boğa Aşk Uyumu

Boğa ve Boğa Aşk Uyumu nasıldır? İki Boğa bir araya gelince anlaşabilir mi? Boğa kadını ve Boğa erkeği hemen hemen aynı özelliklere sahip oldukları için aralarındaki uyum son derece yüksektir.

Boğa ve Boğa Aşk Uyumu

Boğa burçları bir ilişki yaşama konusunda pek hevesli sayılmazlar. Ancak bu ikili bir araya geldiği zaman ortaya harika bir ilişki çıkar. Otoriteye karşılıklı saygıları vardır ve gelişmiş bir mizah anlayışları vardır. Değişime karşı ise oldukça mesafelidirler. Özellikle sevgi dolu bir yapıya sahip olmaları aralarındaki ilişkiyi sağlam tutacaktır.

Boğaların tembel olduklarına dair kötü bir şöhretleri vardır. Ancak bu doğru değildir. Onlar sadece boş yere enerji harcamaktan hoşlanmazlar. Aslında bu iyi bir şeydir. Çünkü gerçekten enerjiye ihtiyaç duyduklarında bunu verimli bir şekilde kullanırlar.

Bu ilişkinin en olumsuz yanlarından biri özür dilemeyi bilmemeleridir. Boğalar özür dilemeyi bir zayıflık işareti olarak görürler. Bu da bazı zamanlarda ilişkiyi çıkmaza sokar.

Birbirlerine benzedikleri ve ortak ilgi alanları çok olduğu için coşku dolu bir ilişkileri olacaktır. Romantik ve uyumlu bir çift olurlar.

Temelleri sağlam bir aşk evliliği yaparlar ve birbirlerine sadıktırlar. Sadakatleri ve istikrarları sayesinde ilişkileri sonsuza dek sürer. Ancak inatçı yönlerini biraz törpülemeleri gerekiyor.

Boğa burcu gezegeni Venüs’tür. Aşkın gezegeni Venüs tarafından yönetilen Boğa ve Boğa arasında ilk görüşte aşk yaşanması olasıdır.

Boğalar kendi fikirlerine saygı duyulmasını bekler ve bu konuda asla geri adım atmaktan hoşlanmaz. İki Boğa aynı fikirde olmadıklarında geri adım atmayacaklarından tartışma kaçınılmaz hale gelir. Ancak aralarındaki bağ sayesinde bu tür sorunların üstesinden kolayca gelebilirler.

İki Boğa burcu birlikte ağlar, birlikte güler ve birlikte güzel anılar biriktirirler. Fiziksel, ruhsal ve duygusal açılardan uyumlu bir birliktelikleri olur. Zodyaktaki en güçlü eşleştirmelerden biridir ve sonsuza dek mutlu bir ilişkileri ya da evlilikleri olur.

Boğa pek de cömert sayılmaz. Her ne kadar romantik olsalar da paralarını kendilerine harcamak için biriktirirler. Dolayısıyla onlardan pahalı hediyeler beklememek lazım. Ancak yine de küçük sürprizler yapmaktan hoşlanırlar.

Sevdiği insana sarılmaktan ve şefkat göstermekten çok hoşlanırlar. Duygularını ifade etmekten asla çekinmez ve sevdiğine bol bol iltifat eder. Asla sır saklamazlar. Bu da iki Boğa’nın ilişkisinin sağlam bir güven zemini üzerine kurulmasını sağlar.

Hafta sonları dışarı çıkıp eğlenmek yerine evde oturup kaliteli zaman geçirmekten hoşlanırlar. Birlikte aynı filmleri izlemekten bıkmazlar.

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?