Boğa ve Yengeç Aşk Uyumu; Boğa ve Yengeç Anlaşır mı?

Boğa ve Yengeç Aşk Uyumu

Boğa ve Yengeç aşk uyumu nasıldır? Toprak grubundan Boğa ile su grubunda Yengeç bir araya geldiğinde mükemmel bir ilişki ortaya çıkar. Çünkü ikisinin çok fazla ortak yönü vardır.

Boğa ve Yengeç Aşk Uyumu

Bir ilişkide benzer değerler ararlar. Kendilerini oldukları gibi seven birine ihtiyaç duyarlar ve onlar için bir ilişkide güven ve saygı en önemli iki unsurdur. Bunları birbirlerine sağlama konusunda pek de zorluk çekmezler.

Boğa’nın sabırlı olması ve Yengeç’in harika bir dinleyici olması, karşılaşacakları zorlukların üstesinden kolayca gelebilirler.

Yengeç, Boğa’nın inatçı doğasıyla uyumlu olmalı; Boğa ise Yengeç’in hassasiyetini anlamalıdır. Bu karşılıklı anlayışı sağlayabildikleri takdirde birbirlerinden ayrılmaları çok ama çok zordur. Çünkü onlar kelimenin tam anlamıyla ruh eşidir.

Boğa Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Yavaş gelişen ama derin bir güven duygusunun hakim olduğu bir ilişkidir. Boğa kadını, Yengeç erkeğine aşırı bir sadakat ve sevgiyle bağlanır. Yengeç erkeği de Boğa kadınına sonsuz sevgisini ve arzuladığı saygıyı verir. İhtiyaç duyduğu her konuda ona destek olur. Boğa kadınının inatçı yönünü törpüler.

Boğa kadınının tutkusu ile Yengeç erkeğinin sıcaklığı bir araya geldiğinde aralarındaki şefkat ve romantizm hiç bitmez.

Ancak bu mükemmel uyum, aralarında hiçbir zaman anlaşmazlık çıkmayacağı anlamına gelmez. Bir tartışma sonucunda Boğa kadınının inadı ve Yengeç erkeğinin kabuğuna çekilmesi, aralarındaki sorunun daha da büyümesine yol açar. Bu nedenle buradaki anahtar kelime iletişimdir.

Yengeç erkeği, Boğa kadınının kendisini güvende ve korunmuş hissetmesini sağlar. Yengeç erkeği de bu kadının yanında kendisini güvende hisseder.

Her ikisi için de ev konforu ve aile çok önemlidir. Bu nedenle evlilik konusunda da mükemmel bir uyum yakalarlar. Su burcu Yengeç ile toprak burcu Boğa arasındaki bu doğal uyum yani su ve toprağın uyumu aralarında duygusal bir derinlik yaratır.

Boğa Erkeği ve Yengeç Kadını Uyumu

Boğa erkeği ile Yengeç kadını arasındaki benzersiz uyum harika bir aşk yaşamalarını sağlar. Boğa erkeğinin kararlılığı ve Yengeç kadınının ailesine düşkünlüğü aralarında kuvvetli bir bağ yaratır.

Her ikisi de sessiz bir sosyal yaşamı tercih eder. Bolca iyi yemek, hafif bir müzik ve hoş sohbet onlar için paha biçilemez bir sosyal aktivitedir.

Yengeç kadını Boğa erkeğinin duygularını özgürce ifade edebilmesine yardımcı olur. Boğa erkeği de  Yengeç kadınının aşırı duygusallığını kontrol altında tutar. Bu çift birbirini gerçekten mutlu etmek ister. Birbirlerini anlamak için kelimelere ihtiyaç duymazlar.

Özetle Boğa ve Yengeç birlikteliğinde sabır, anlayış ve güven odaklı bir uyum vardır. Karşılıklı sevgi, saygı ve güvene dayalı bu ilişki yıllar boyu güçlenerek mutlu bir şekilde devam eder.

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?