Koç Kadını ve Koç Erkeği Uyumu Hakkında Bilgi

Koç Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Koç Kadını ve Koç Erkeği Uyumu nasıldır? İki Koç burcunun ilişkisi, taraflar bazı duygularını ve davranışlarını dizginleyebildikleri takdirde son derece eğlenceli olabilir.

Koç Kadını ve Koç Erkeği Uyumu

Genel olarak iki koç burcu ilişkisi uyumlu ve coşkuludur. Uyumlu ve mutlu bir ilişki için bazı davranış ve duygularını törpülemeleri gerekse de bu bir taviz olarak düşünülmemelidir. İki Koç’un uyumuna geçmeden önce Koç kadını ve Koç erkeğinin özelliklerine kısaca değinmekte fayda var;

Koç Erkeği

Koç erkeği için ilişkiler pek de kolay sayılmaz. Koç erkeği partneriyle iletişim kurma ve eşiyle empati yapma konusunda zaman zaman sıkıntı yaşayabilir. Çünkü Koç burcu erkeği her şeyi tek başına yapmaktan hoşlanır. İlişkisinde kısıtlanmaya asla gelemez. Ancak bir Koç burcu erkeği aşık olursa sevdiği kadın uğruna savaşmaktan hiç çekinmez. Arzu ettiği kadının kalbine girmek için savaşır.

Romantik bir erkek değildir. Ancak sevdiği kadının kendisine ihtiyacı olduğunu bildiğinde elinden geleni yapacak ve yardımına koşacaktır. Saygı duyulduğunu ve gerçekten sevildiğini hissettiği zaman gardını düşürüverir.

İçinde bulunduğu ilişkide üstünlüğünü karşı tarafa gösterebilmek için zaman zaman kaba ve bencil olabilir.

Koç Burcu Uyumu
Koç Burcu Uyumu

Koç Kadını

Koç burcu kadını sıcak ve tutkuludur. Aşık bir Koç kadını gerçekten sadıktır ve sevdiği adamı her şartta desteklemek için çabalar. Sevdiği erkekle oturup futbol maçı seyreder ve bunu gerçekten eğlenerek yapar. Ancak birlikte olduğu kişiye gerçekten aşık değilse özgürlüğüne olan düşkünlüğü ağır basar ve onu elde tutmak zorlaşabilir. İlişkisini kolayca bitirebilir.

Tüm burçlar içinde en güvenilir olanların başında gelir Koç burcu kadını. Ancak zaman zaman geçmişine gereğinden fazla takılı kalabilir.

Koç Kadını ve Koç Erkeği İlişkisinin Artıları Nelerdir?

Ekstrem sporlar gibi yeni ve farklı şeyler denemeyi severler.

Birbirlerinin yaşam alanlarına ve bağımsızlık ihtiyaçlarına saygı duyarlar. Ancak bu zaman zaman sahiplenici davranmayacakları anlamına gelmez.

Birbirlerine sadakatle bağlanırlar ve dürüst davranırlar.

Birlikteyken hiç sıkılmazlar. Eğlenceli bir ilişkidir.

Koç burcunun gezegeni Mars, tutkuyu temsil eder. Yani iki Koç burcunun ilişkisi son derece tutkulu ve heyecanlı bir ilişki olacaktır. Kavga ettiklerinde aralarında uzun süreli bir dargınlık olmaz, hemen barışırlar.

Koç burçları karşısındaki kişinin açık ve net olmasına çok önem verir. Bu açıdan birbirleriyle iyi anlaşırlar ve aralarındaki iletişim güçlü olur.

Eksileri Nelerdir?

Koç kadını ve Koç erkeği bir araya geldiğinde sürekli bir rekabet durumu yaşanır.

Bencil davranmamak adına özel bir çaba sarf etmeleri gerekebilir.

Ani öfke patlamaları bu ilişkide kaçınılmaz olabilir.

Koç burcu Mars gezegeni tarafından yönetilir. Mars bir savaş tanrısıdır. Bu da bu ilişkide bir savaş durumunun olacağı anlamına gelir. Ya birbirleriyle ya da birlikte mutlaka bir savaş hali kaçınılmazdır.

Koc Burcu

İki Koç Birlikte Mutlu Olurlar mı?

Koç burçları bağımsızlıklarına düşkündür ve karşı tarafın kontrolü ele geçirmesine izin vermezler. Aynı şekilde karşı tarafın bağımsızlığına da müdahale etmez, kontrol altında tutmaya çalışmazlar. Bu açıdan birbirlerine sorun çıkarmazlar. İlişkilerinde bireysellik ve bağımsızlığa yer olması çok önemlidir.

Koç burcu ateş grubundandır. Ateş, doğanın bize bahşettiği, uygun şekilde kullanıldığında oldukça faydalı bir unsurdur. Ancak doğası gereği bir yangın kontrol altına alınmak istenmez. İki Koç burcu ilişkisi işte tam da böyledir.

Aralarındaki herhangi bir tartışmada taraflardan biri sakin kalmayı ve akılcı davranmayı başarabilirse; egolarını kontrol edebilirlerse mutlu ve uyumlu bir ilişki olacaktır.

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?