Koç ve İkizler Aşk Uyumu; Koç İkizler Anlaşır mı?

Koç ve İkizler Aşk Uyumu

Koç ve ikizler aşk uyumu nasıldır? Bu iki burç mutlu bir ilişki yaşayabilir mi?  Koç ve İkizler burcunun aşk uyumu ile ilgili detaylara içeriğimizde ulaşabilirsiniz.

Koç ve İkizler Aşk Uyumu

Koç burcunun bağımsız ruhu İkizler’e çekici gelir. Hayatı birlikte tecrübe ederek aralarında iyi bir denge kurabilirler.

Koç ve İkizler bir araya geldiğinde fiziksel ve entelektüel anlamda bağ kurabilirler.

İki taraf da oldukça enerjik yapıdadır. Bu da onları birçok ortak hedefe yönlendirir.

Koç burcunu temsil eden Mars gezegeni tutkuyu; İkizler burcunu temsil eden Merkür gezegeni ise iletişimi temsil eder. Bu da aralarında iyi bir kombinasyon oluşturur.

Koç burcunun elementi ateş; İkizler burcunun elementi ise sudur. Bu da İkizler’in, Koç’un potansiyellerini beslediği anlamına gelir. İkizler, Koç’un hızlı temposuna ve çılgın fikirlerine ayak uydurabilecek bir enerjiye sahiptir. Geniş ilgi alanlarına sahiptirler ve birlikte saatlerce sıkılmadan sohbet edebilirler.

Koç her zaman yeni planlarla gelir. İkizler ise bu planlara uymaya her zaman hazırdır. Ancak bu ilişkide güven eksikliği ortaya çıkabilir. Bu da genellikle Koç burcunun kıskançlıklarıyla ilgilidir.

Koç, İkizler’in zekasına aşık olur; İkizler ise Koç’un gücüne ve güvenine… İkizler burcunun her türlü sosyal durumla başa çıkmadaki yeteneği, Koç burcunu fazlasıyla etkiler.

Hem Koç hem İkizler, başladıkları bir işin sonunu getirmek konusunda pek iyi sayılmazlar. Bu yüzden birbirlerini sürekli motive etmeleri gerekmektedir.

Koç burcunun korumacı tavrı ise bağımsızlığa fazlasıyla önem veren İkizler burcunu rahatsız edebilir. İki taraf birbirlerine karşı gerekli güveni sağladıkları takdirde ilişkiyi devam ettirebilirler.

Koç Erkeği İle İkizler Kadını Uyumu

Sevdiğine bağlı olan Koç erkeği, İkizler kadınına karşı yüksek bir sadakat duygusu besler. İkizler kadını bunu hissettiğindeyse, evlilik düşüncesini açığa çıkarır. Bu ilişkide konuşmayı seven İkizler kadınına karşılık dinlemeyi seven bir Koç erkeği vardır.

Sakin bir sosyal yaşam isteyen Koç erkeğine karşılık, İkizler kadını hareketli bir sosyal yaşam sever.

Koç Kadını ile İkizler Erkeği Uyumu

Koç kadını ve İkizler erkeği ilişkisi pek de kolay değildir ve uzun vadeli bir ilişki zordur. Lider ruhlu Koç kadını, İkizler erkeğini rahatsız edebilir. Düşünmeden, aklına geleni söyleyen İkizler erkeği ise Koç kadınını rahatsız edebillir. Ancak yine de İkizler erkeğinin en uyumlu olacağı kadınlardan biri Koç kadınıdır. Beraber çok keyifli vakit geçirebilirler. Esprili ve konuşkan İkizler erkeği ile anlayışlı bir Koç kadını ilişkisi uzun vadeli olabilir.

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?