Koç ve Kova Aşk Uyumu; Koç ve kova Burcu Anlaşır mı?

Koç ve Kova Aşk Uyumu

Koç ve Kova aşk uyumu nasıldır? Koç ve Kova burcu bir araya geldiğinde ortaya son derece yaratıcı bir çift çıkar. Özellikle dürüstlük konusundaki tavizsiz karakterleri aralarında son derece güçlü bir güven bağının oluşmasına sebep olur. Dolayısıyla ilişkilerini sağlam temeller üzerine kurmuş olurlar.

Koç ve Kova Aşk Uyumu

Koç ve Kova ilişkisinde hayat asla sıkıcı değildir. Aralarında çok sağlıklı bir iletişim kurabildikleri için iyi bir ilişki yaşarlar. Aralarında karşılıklı bir hayranlık söz konusudur. Yani kişi de birbirine karşı hayranlık duyarlar. Koç, Kova’nın ne kadar eşsiz, benzersiz olduğunu düşünür. Kova ise Koç’un enerjisine hayrandır. Her ikisi de bağımsızlığına düşkündür. Ancak Koç’un aynı zamanda sahiplenme eğilimi, Kova’nın mesafeli olmasına sebep olabilir.

Koç ve Kova geniş kapsamlı ilgi alanlarına sahiptir. Zihinsel açıdan aktif olan Kova ile fiziksel açıdan aktif olan Koç burcu arasında özel bir bağ vardır ve her zaman yeni maceralara açıktırlar. Aralarında herhangi bir tartışma olduğunda günün sonunda tüm duvarları yıkarlar çünkü birbirlerini oldukları gibi kabul etmeyi bilirler.

Koç Kadını-Kova Erkeği Uyumu

Koç kadınına göre Kova erkeği zeki, gizemli ve ilgi çekicidir. Kova erkeğine göre ise Koç kadını özgür ruhlu ve fedakar ve özgüven sahibidir. İki taraf da egolarını ilişkinin önüne koymazsa uzun soluklu mutlu bir ilişki yaşayabilirler. Her şartta birbirlerini desteklemekten çekinmezler. Mutlu bir çift olarak hayattan son derece zevk alırlar.

Koç kadını ve Kova erkeği ilişkisinde çiftler her zaman birbirini savunur ve birbirinin arkasını kollar. Bu ilişkinin en büyük handikapı egolarıdır. Çünkü genellikle hatanın kendilerinde olduğunu kabul etmekte zorlanırlar. Her ikisinin de güçlü egosu vardır. Bu nedenle ilişkide mutluluk için egolarını bir kenara bırakmayı öğrenmeleri gerekir. Ayrıca Koç kadının sahiplenici tavrı, kısıtlanmaya asla tahammül edemeyen Kova erkeği için bir kabusa dönüşebilir.

Koç kadını fazlasıyla açıksözlüdür ve aynı şeyi karşısındaki erkekten bekler. Ancak Kova erkeği her şeyi önce kendi içinde çözmeye odaklanır. Bu nedenle Koç kadının fazla çaba sarf etmesi gerekebilir.

Koç Erkeği-Kova Kadını Uyumu

Koç erkeği de Kova kadını da dürüstlüğe ve bağımsızlığa önem verir. Aralarında kusursuz bir iletişim bağı kurabilirler. Saatler boyunca bıkmadan her şey hakkında konuşabilirler.

Duygusal açıdan birbirlerine karşıttırlar. Koç erkeği duygusal iniş çıkışlar yaşar; birdenbire öfkelenirler ama çabuk sönerler. Kova kadını ise duygularını hep kontrol altında tutar. Ancak duygusal açıdan zıt olmaları olumsuz bir şey değildir çünkü birbirlerini dengeleyebilirler.

Koç erkeği Kova kadınının karar alırken sadece mantığa değil biraz da sezgilerine güvenmesi konusunda yardımcı olmalıdır.

Kova kadını ise Koç erkeğinin kalıpların dışında düşünmesine yardımcı olmalıdır.

Kova kadını bir erkeği gerçekten çok sevse bile soğuk ve mesafeli görünmeyi tercih eder. Bu da Koç erkeğinin kendini geri çekmesine sebep olur çünkü Koç erkeği için tutku çok önemlidir.

Dürüstlük konusunda her iki taraf da tavizsiz olduğu için aralarında çok sağlam, sarsılmaz bir güven bağı oluşur.

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?