Koç ve Oğlak Aşk Uyumu; Koç ve Oğlak Burcu Anlaşır mı?

Koç ve Oğlak Aşk Uyumu

Koç ve Oğlak aşk uyumu nasıldır? Koç ve Oğlak burcu bir araya geldiğinde, ilişkilerini mutlu bir şekilde devam ettirebilmek için çaba sarf etmeleri gerekir.

Koç ve Oğlak Aşk Uyumu

Koç genellikle düşünmeden hareket ederken Oğlak ise harekete geçmeden önce her yönüyle ölçüp tartar ve eylemin ne kadar fayda sağlayacağı ile ilgilenir. Koç’un hızlı hareket etmesi, Oğlak tarafından pek hoş karşılanmaz ve onun, her şeyi riske attığını düşünür. Nitekim Oğlak, gereksiz risk almaktan hiç hoşlanmaz. Yavaş ve temkinli adımlarla ilerlemeyi tercih eder.

Koç, ateş gurubundadır. Oğlak ise toprak grubundadır. Dinamik bir Koç burcuna karşılık ayakları yere basan Oğlak burcu vardır. Ortak bir zeminde buluşmak için mücadele etmeleri gerekir. Nitekim karşılıklı sevgi ve saygı olduktan sonra aralarındaki engelleri sağlıklı bir şekilde aşma ihtimalleri vardır. Aralarında güçlü bir güven bağı oluşturma ihtimalleri yüksektir. Yeter ki birbirlerinin eksikliklerini aramak yerine birbirlerinden öğrenecekleri şeylere odaklansınlar.

Koç Kadını-Oğlak Erkeği Uyumu

Koç kadını ile Oğlak erkeğinin hayata ve olaylara bakış açıları tamamen birbirine zıttır. Bu nedenle aralarında uyum sağlamaları pek de kolay olmayacaktır. Her ikisinin de aşırı inatçı olması işleri daha da zorlaştırır. Birbirlerini çok sevseler bile aralarındaki zıtlıklar sürekli tartışma yaşamalarına sebep olur.

Koç Erkeği-Oğlak Kadını Uyumu

Birbirlerine zıt karakterlere sahip olsalar da Koç erkeğinin savaşçı özelliği ile oğlak kadınının disiplini bir araya geldiğinde ilişkileri için mücadele edebilirler. Bu ilişkide daha fedakar ve romantik olan taraf Koç erkeğidir. Koç erkeği hislerini tüm açıklığıyla belli etmekten çekinmez. Ancak oğlak kadını, söz konusu kişi aile üyelerinden biri değilse, karşısındaki kişiye soğuk ve mesafeli davranmayı tercih eder. Bu da Koç erkeğini rahatsız edecektir.

İlişkilerindeki zıtlıkları aşarlarsa evlilik hayatlarında mutlu olmaları çok zor değildir. Çünkü Oğlak kadını anaç bir kişiliğe sahiptir. Koç erkeği de mükemmel bir eş ve aile babası olur. Bu da yuvalarında huzuru yakalamalarını sağlayabilir.

Koç erkeğinin dürüst ve açık sözlü olması her ne kadar iyi bir özellik olsa da iki taraf arasında tartışmalara sebep olabilir. Çünkü Oğlak kadını ilişkilerinde katıdır ve kendisine karşı söylenen olumsuz sözleri ya da eleştirileri affetmez. Yine de sonunda Koç erkeği, özür dilemeyi bilir.

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?