Koç ve Terazi Aşk Uyumu; Koç ve Terazi Anlaşır mı?

Koç ve Terazi Aşk Uyumu

Koç ve Terazi aşk uyumu nasıldır? Birbirlerinden tamamen farklı özelliklere sahip olan bu iki burç yine de aralarında bir şekilde denge sağlamayı başarabilirler.

Koç ve Terazi Aşk Uyumu

Koç burcu; tez canlı, atılgandır. Terazi; sakin ve yumuşaktır. Ancak zıt kutuplar birbirini çeker sözü tam da bu ikisine uygundur. Karşılıklı anlayış olduğunda harika bir ilişki ortaya çıkabilir. Eğer işler tersine giderse her şey düğümleniverir.

Kararlı bir yapıya sahip olan Koç, kararsız Terazi’ye sezgilere güvenmeyi öğretir. Tutku gezegeni Mars tarafından yönetilen Koç ile Sevgi gezegeni Venüs tarafından yönetilen Terazi için bu anlamda harika bir eşleşme ortaya çıkar. Mars ve Venüs ilişkisi! Eril ve dişil enerjinin mükemmel bir dengesi.

Terazi hava grubundan, Koç ise ateş grubundandır. Hava, ateşi besler ve büyütür. Koç da Terazinin fikirlerinin ilerlemesi ve gelişmesi ve bu fikirlerin eyleme geçmesinde yardımcı olur. Duygular söz konusu olduğunda birbirlerini çok iyi anlarlar. Birbirlerine aşık olduklarında, tüm farklılıklarına ve zıtlıklarına rağmen, onları hiçbir şey ayıramaz. Çünkü birbirlerini keşfettiklerinde artık birbirlerinden uzak durabilmeleri pek de kolay değildir.

Her iki burç da lider ruhludur. Ancak bu ilişkide aradaki huzuru korumak için alttan alan kişi genellikle Terazi olur.

Koç Kadını-Terazi Erkeği Uyumu

Terazi erkeğinin değişken yapısı, Koç kadınını oldukça sinirlendirir. Bu da ortaya güven sorunlarının çıkmasına sebep olur. Sadakate çok önem veren, açık sözlü ve özgüveni yüksek Koç kadını ile değişken, eğlenceli ve uyumlu Terazi erkeği aynı frekansı yakalayabilirse mutlu olur.

Koç Erkeği-Terazi Kadını Uyumu

Terazi kadınının uyumlu yapısı lider ruhlu Koç erkeği ile başa çıkmasını sağlar. Koç erkeği Terazi kadının hassaslığını problem haline getirmezse bu konuda bir sorun yaşamazlar.

Terazi kadını, lider ruhlu ve ipleri elinde tutmaktan hoşlanan Koç erkeğine uygun yollardan istediklerini yaptırmayı başarabilen nadir kadınlardandır.

Aralarındaki ten uyumu ise son derece yüksektir.

Yuvasına, eşine ve çocuklarına çok düşkün olan Terazi kadını, yine ev hayatına ve ailesine düşkün olan Koç erkeği ile mutlu bir evlilik sürebilir. Yani birbirleri için ideal bir eş olurlar.

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?