Koç ve Yay Aşk Uyumu; Koç ve Yay Burcu Anlaşır mı?

Koç ve Yay Aşk Uyumu

Koç ve Yay aşk uyumu nasıldır? Son derece güçlü bir ilişkidir. Çünkü bu iki burcun pek çok ortak noktası vardır ve bir araya geldiklerinde çok mutlu olabilirler.

Koç ve Yay Aşk Uyumu

Birbirlerine aşık olmaları hiç de zor değildir ve ilişkileri çok çabuk ilerleyebilir. Koç, Yay burcunun özgür ruhuna ve gözü karalığından; Yay da Koç’un güçlü kişiliğinden etkilenir. Heyecan verici bir ilişkidir. İki taraf da her zaman yeni maceralara hazırdır ve yeniliklere açıktır. Bu ilişkide nadiren sorun çıkar. Örneğin Koç burcunun aşırı derecede sahiplenici tavırları Yay burcunu rahatsız edebilir. Koç da Yay’ın düşünmeden konuşma huyundan rahatsız olabilir. Her ikisi de çok çabuk sinirlenir. Neyse ki iki taraf da hemen affedip unutabilir ve bu da sorunların kısa sürede aşılmasını sağlar. Çünkü kin tutmazlar.

Her iki burcun da ateş gurubundan olması oldukça hararetli bir ilişki ortaya çıkarır. Aralarında bitmek bilmeyen sonsuz bir enerji vardır. Aralarında bir güç mücadelesi olmaz. Bir şeyleri başlatma konusunda iyidirler. Ancak ilişkinin tıkandığını hissederlerse sürdürmeleri hiç kolay değildir. Neyse ki bu durum nadir görülür. Çünkü ortak ilgi alanları ve benzer karakterleri sayesinde ilişkilerini her zaman canlı tutmayı başarırlar.

Her ikisi de fazlasıyla dürüsttür ve bu da aralarında güçlü bir güven bağı kurulmasını sağlar. Birbirleriyle her şeyi paylaşabilirler. Ama bu ilişkide Koç burcu, daha fazla sadık olan taraftır.

Hayata karşı olumlu bakış açıları, neredeyse tüm olumsuzlukları ilişkilerinden uzak tutmalarını sağlar. İkisinden biri üzgün olduğunda diğeri hemen moralini düzeltmenin yollarını kolayca bulabilir.

Koç Kadını ve Yay Erkeği Aşk Uyumu

Özgürlüğüne fazlasıyla düşkün olan Yay erkeğinin ciddi bir ilişki içine girmesi zordur. Karşısındaki kadının hem güzelliğinden hem zekasından etkilenmelidir. Koç kadını ile Yay erkeği ilk bakışta birbirleri için yaratılmış gibi görünürken bir anda taban tabana zıt olabilirler. Koç kadını sabit fikirli, inatçı ve takıntılıdır. Yay erkeği ise sorumsuz ve eleştiri severdir. Bu özellikleri ilişkilerini zora sokabilir. Ancak tüm bunlara rağmen mükemmel bir ilişkileri olabilir. Buradaki püf noktası çözüm odaklı olmaları ve sağlıklı bir iletişimdir. Bunu başarabildikleri takdirde uyumlu ve mutlu bir ilişkileri olur.

Yay burcu erkeğinin çok çapkın olması, bu ilişkinin sonunu getiren sebeplerden biri olabilir. Yay erkeğinin çapkınlığı, zaten kıskanç olan Koç kadının kıskançlığını aşırı hale getirir ve Yay erkeği üzerindeki baskını arttırmasına sebep olabilir. Bu konuda dikkatli olmalıdırlar.

En güzel seven burçlardan biri Koç kadınıdır. Yay erkeği bu sevgiye karşılık verebilmelidir. Evliliklerinde harika birer karı-koca, harika birer anne-baba ve aynı zamanda birbirlerine harika birer dost olabilirler.

Koç Erkeği ve Yay Kadını Aşk Uyumu

Mutlu ve uzun bir birliktelikleri olur. Adeta birbirleri için yaratılmışlardır ve kendilerini birbirlerinde görürler. Aşırı sevecen Yay kadını, Koç erkeğini kanatları altına alır.

Eğlence onların yaşam tarzlarıdır. Bu nedenle bir Yay kadını ile Koç erkeğinin hem ilişkileri hem evlilikleri monoton değildir. Ortak yönlerinin çok olması aralarında hiç kavga ya da tartışma olmayacağı anlamına gelmez. Ancak kavgasız bir ilişki yeryüzünde zaten yoktur ve bu tartışmaları çok çabuk atlatabilirler.

Sıkılgan Koç erkeğinin bu özelliği Yay kadını ile ilişkisinde geçerli değildir. Çünkü Yay kadınının eğlenceli doğası, Koç erkeğini sıkmaz. Bu ilişkide yapıcı olan taraf genellikle Yay kadınıdır.

Ayrıca bknz;

Aşkta En Uyumlu Burçlar

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?