Koç Yengeç Aşk Uyumu; Koç ile Yengeç Burcu Anlaşır mı?

Koç Yengeç Aşk Uyumu

Koç Yengeç Aşk uyumu nasıldır? Bu iki burç bir araya geldiğinde anlaşabilir mi? Nasıl bir ilişkileri olur sorularının cevaplarını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Koç Yengeç Aşk Uyumu

Bu ilişki için söylenebilecek en doğru cümle “zıt kutuplar birbirini çeker” olacaktır. İlk bakışta zor bir ilişki olarak gözükse de asla anlaşamayacakları ya da mutlu bir ilişki yaşayamayacakları anlamına gelmez.

Aceleci ve atılgan Koç karşısında hassas ve duygusal bir Yengeç vardır. Bu nedenle birbirilerini anlamaya çalışmalı, birbirlerinin ihtiyaçlarına kulak vermelidirler.

Koç da Yengeç de sevdiği insana karşı aşırı koruyucu bir tutum içindedir. Mars gezegeni tarafından yönetilen Koç burcu her türlü zorluğun üstesinden gelebilir ve bu da Yengeç’i cezbeder.

Koç ateş grubunda; Yengeç su grubundadır. Koç, Yengeç’e kabuğundan çıkmayı öğretir. Ancak su ve ateş her zaman dengeyi koruyabilmelidir.

Koç daha baskın bir karakter olduğu için bu ilişkide birinin taviz vermesi gerekirse o kişi genellikle Yengeç olur.

İlişkideki karşılıklı güveni tam olarak sağlayabilmek için birbirlerinin duygularını net bir şekilde anlamaları şarttır.

Bu ilişkinin en önemli artısı her iki tarafın da sevdiklerine son derece bağlı ve sadık olmasıdır. Yengeç’in ev içinde sağladığı huzur, Koç’u inanılmaz güvende hissettirir. Koç ise gösterdiği tutku ve özveri ile Yengeç’e güven ve huzur verir.

Aralarındaki konuşmalar nadiren bir sonuca varabilir zira bu konuda pek de başarılı değiller. Özellikle Yengeç burcu, baskın Koç karakteri karşısında kendisini pek de rahat hissetmeyecektir. Çünkü Yengeç burcunun aşırı hassasiyeti, Koç burcunun her söylediği önce ölçüp biçip tartmasını gerektirecektir. Bu yüzden yorucu bir ilişki olabilir.

Kısacası bu ikilinin mutlu olabilmesi için çok fazla çaba ve emek gerekiyor.

Koç Kadını ve Yengeç Erkeği Aşk Uyumu

Alıngan ve sakin Yengeç erkeğine karşılık Koç kadını baskın bir karaktere sahiptir. Yengeç erkeğinin sahiplenici karakteri, özgür ruhlu Koç burcunu mutsuz edebilir.

Birbirlerine karşı sonsuz bir anlayış göstermeleri gerekecektir. Bu anlayışı gösterebildikleri ve sağlıklı bir iletişim kurabildikleri takdirde mutlu olmaları muhtemeldir.

Koç Erkeği ve Yengeç Kadını Aşk Uyumu

Yengeç kadını, otoriter Koç erkeği karşısında zorlanabilir. Çünkü baskın Koç erkeği, hassas Yengeç kadınını baskılayabilir ve bu da mutluluğu engelleyebilir.

Ancak sabır ve emekle bu sorunun üstesinden gelebilirler.

Mutlu olmalarının şartlarından biri de birbirlerini biraz serbest bırakmalarıdır. Özellikle Koç erkeğinin kıskançlıkları Yengeç kadınını bunaltabilir. Koç erkeği, Yengeç kadınının iç dünyasına ulaşmayı öğrenmeli, ilgisini kibarlıkla göstermelidir. Çünkü tutku arayan Koç erkeğine karşı romantizm arayan bir Yengeç kadını söz konusudur. Birbirlerinin hayat görüşüne saygı göstermeli ve dengeyi sağlamalıdırlar.

Koç erkeği ile Yengeç kadını ilişkisinde; Koç erkeği romantik olmayı öğrenmelidir. Böylece gerçek anlamda şefkat arayan Yengeç kadınını mutlu edebilir. Yengeç kadını da Koç erkeğinin kişisel alanına saygı konusunda hassas davranmalıdır.

Ayrıca bknz;

Aşkta En Uyumlu Burçlar

Bunları da beğenebilirsiniz
Bu Konu Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?